Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Temat: Łączenie kilku plików mp3 w jeden

Szeregowy

Domyślnie Łączenie kilku plików mp3 w jeden

pytanie- Jakiego porgramu uzyć do połączenia kilku plików (ten sam bitrate i
    czestotliwosc) w jeden plik? Chodzi mi o to by była to bezpośrednia kopia
    strumienia (direct stream copy), gdyz wszystkie znane mi programy kompresują
    na nowo, psując znacznie jakość dźwieku. Z góry dzieki za odpowiedz

Już tylko użytkownik Avatar SEBAW

Domyślnie

Możesz to wykonać za pomocą Nero Wave Editor, który jest dostarczony razem z Nero.
    Przed chwilką wykonałem operację, o której wcześniej pisałeś i wszystko mi ładnie wyszło.

Wskazówki:
    1. Najpierw załaduj ostatnią mp3, a potem 2 i 1, z tym że kolejne utwory dodajesz poleceniem Edytuj > Wstaw plik
    2. Aby wszystko zapisać w jedną mp3, to wywołujesz polecenie Plik > Zapisz jako i wybierasz mp3PRO, a potem klikasz na Opcje. W nowym oknie musisz włączyć MP3 (chyba jest domyślnie włączone), żebyś nie włączył mp3PRO, bo stracisz jakość muzy.
    3. Nie zapomnij ustawić jakoś mp3: birate, częstotliwość i kanały.
    4. Może się okazać, że nie będziesz miał do wyboru Mp3, bo może nie być pliku w Nero, ale jak tak będzie to napisz.
    Skrzynia:
    sebawl[małpa]tlen.pl

Mój sprzęt:
    Athlon 64 3500+ | Asus A8V Deluxe | 2x1GB DDR GeIL | XFX nVidia 7600GT 580MHz_1.5GHz | Hitachi 120GB 7200obr/min 8MB Cache | Hitachi 320GB 7200obr/min 8MB Cache | BenQ DW1650 | Optiarc AD-7203A | LG DRD8160B | Logitech Media Keyboard | A4Tech X-750BF | Philips Brilliance 109P | NeoTEC V4200 | a wszystko dogrywa > Logitech Z-2300 THX | oraz > Creative Fatal1ty |

Szeregowy

Domyślnie

Nie bawiłem sie WaveEditorem w ten sposób ale natknąłem sie na programik "Rzeźnik MPEGów" http://smart-system.pl/mp3/ Jest prosciutki w obsłudze i pozwala na polączenie wielu plików mp3 nawet o odmiennym bitrate bez kompresowania ich. Jest to program płatny z licencją próbną na 28 dni, ale mym zdaniem wart jest uwagi. Nie bawiłem sie wszystkimi jego funcjami ale zapowiada sie swietnie

Domyślnie

Cytat Napisał siggma
    Nie bawiłem sie WaveEditorem w ten sposób ale natknąłem sie na programik "Rzeźnik MPEGów" http://smart-system.pl/mp3/ Jest prosciutki w obsłudze i pozwala na polączenie wielu plików mp3 nawet o odmiennym bitrate bez kompresowania ich. Jest to program płatny z licencją próbną na 28 dni, ale mym zdaniem wart jest uwagi. Nie bawiłem sie wszystkimi jego funcjami ale zapowiada sie swietnie
    Nero Wave Editor też pozwala na łączenie mp3 z różnym birate.
    Skrzynia:
    sebawl[małpa]tlen.pl

Mój sprzęt:
    Athlon 64 3500+ | Asus A8V Deluxe | 2x1GB DDR GeIL | XFX nVidia 7600GT 580MHz_1.5GHz | Hitachi 120GB 7200obr/min 8MB Cache | Hitachi 320GB 7200obr/min 8MB Cache | BenQ DW1650 | Optiarc AD-7203A | LG DRD8160B | Logitech Media Keyboard | A4Tech X-750BF | Philips Brilliance 109P | NeoTEC V4200 | a wszystko dogrywa > Logitech Z-2300 THX | oraz > Creative Fatal1ty |

Kill Bill Gates!!! Avatar masaman

Domyślnie

Spróbuj zrobić tak :
    1. Spakuj części pliku ( najlepiej WinRaR-em)
    2.Później rozpakuj je w jedno miejsce tez WinRaRem
    3. Winrar spyta się czy chcesz połączyć plik w całość. Będą możliwości: Tak , Nie , Wszystkie , Anuluj.
    4.Wybierz wszystkie za każdym razem jak będziesz rozpakowywał.

arek76
    Gość

Thumbs up

Cytat Napisał masaman
    Spróbuj zrobić tak :
    3. Winrar spyta się czy chcesz połączyć plik w całość. Będą możliwości: Tak , Nie , Wszystkie , Anuluj.
    Dobry sposób..., ale mi jakoś to nie działa..., albo ja to źle robię...
    Ostatnio edytowane przez arek76 ; 07-04-07 o 17:42

Moderator Avatar QuatPro

Domyślnie

Cytat Napisał masaman
    Spróbuj zrobić tak :
    Co
    Mi nigdy WinRar takiego pytania nie zadawał.
    Co to jest:
    Cytat Napisał masaman
    ...części pliku... ...połączyć plik w całość...
    ?

Szeregowy

Domyślnie

siemano wiem ze ten temat byl poruszany dawno temu.. ale mam problem.. mam jedna mp3ke i chcialabym, nie dosc ze ja obciac, bo jest za dluga, to jeszcze w niektorych momentach chcialabym wplesc inne, 5 sekundowe kawalki mp3ek.. jak to zrobic i jakim programem? prosze o szybka odp. Pozdrawiam

Domyślnie

Jak masz zainstalowane Nero, to razem z tą aplikacją instaluje się Nero WaveEditor. Tam zrobisz podstawowe czynności.

W moim pierwszym poście tego wątku napisałem kilka przydatnych wskazówek - przeczytaj je. Jeżeli będziesz miała problem z punktem 3, to daj znać.
    Skrzynia:
    sebawl[małpa]tlen.pl

Mój sprzęt:

Szeregowy

Arrow

Czy mogłby ktos krok po kroku wytlumaczyc jak polaczyc plik mp3 na programie rzeznik mpeg'ow? Krok po kroku. Z gory dzieki. pozdrowionka

Młodszy chorąży

Domyślnie

Cytat Napisał siggma
    pytanie- Jakiego porgramu uzyć do połączenia kilku plików (ten sam bitrate i
    czestotliwosc) w jeden plik? Chodzi mi o to by była to bezpośrednia kopia
    strumienia (direct stream copy), gdyz wszystkie znane mi programy kompresują
    na nowo, psując znacznie jakość dźwieku. Z góry dzieki za odpowiedz
    Ze swojej strony polecam mp3DirectCut w załączniku. Program darmowy i pracuje w trybie direct stream copy. Potrafi dzielić oraz łączyć mp3ki oraz dokonywać prostej korekty dźwięku typu wzmocnienie sygnału.

Pozdro.
    Attached Files Attached Files

Starszy chorąży Avatar BOOTanick

Domyślnie

ale masteringu tym nie wykonasz...dobre do przycinania muzyki na dzwonki ...ale nie wpleciesz w to innego strumienia :]
    Dziewczyny są gorące jak pachy stoczniowca

posiadam: SAMSUNG Super Writemaster SH-S202N LS, DVD-ROM No Name x16, MATSHITA DB-RE UJ-220

Młodszy chorąży

Domyślnie

Cytat Napisał BOOTanick
    ale masteringu tym nie wykonasz...dobre do przycinania muzyki na dzwonki ...ale nie wpleciesz w to innego strumienia :]
    Nie chcę mnożyć wątków, ale odniosłem się do wypowiedzi osoby szukającej pomocy. Nie chce mi się sprawdzać, ale mp3 o tym samych parametrach można łączyć tą aplikacją w jedną całośc. Ale mogę się mylić.

Szeregowy

Domyślnie rzeźnik

wiem że ten wątek już był ale proszę o pomoc.Mam program rzeźnik wiem ajk wycinać kawałki piosenek ale nie wiem jak kilka takich wycinkuw połączyć w całość proszę o wyjaśnienie

Szeregowy

Domyślnie

Gdyby jeszcze kiedyś, ktoś szukał programu, którym mógłby połączyć mp3 (tak jak ja dzisiaj) i natknął się na tą stronę to polecam MergeMP3. Po dodaniu plików wystarczy wcisnąć Marge i połączone mp3 jest już gotowe.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)