Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 47

Temat: Fajna Gra RPG na PC

Szeregowy Avatar Mistrz Krzysztof

Talking Fajna Gra RPG na PC

Mam progblem bo nie wiem jaką gre RPG mam śćiągnąć . Potrzebuje jakiejś pożądnej i Super Swietnej .Prosze o Pomoc Hellp Me
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

Menos Grande Avatar GacekSSJ4

Domyślnie

Sensei, nie wygłupiał byś sie

Dałem ci NWN więc graj i siedź cicho ;D

Domyślnie

Ksiąze po co mi NWN jak nie chcesz ze mną grać na sieci Sadnes and sorow, czy cos w tym stylu

Domyślnie

Po pierwsze niekłóc sie ze mną na forum bo tak niemożna, tylko zaśmiecasz ;P

Edit: hehe. myślełem że da sie posty kasować ;(

Gorzala
    Gość

Domyślnie

Panowie: jak chcecie sobie pogadac, to na priv...

Domyślnie

Ponawiam Sprawe Fajnej gry RPG Z nowych RPG Bo normalnie bzika dostane jak w coś niepogram pomocy ludzie

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

wlacz sobie baldurs gate 1, potem dodatek, potem czesc 2 i potem dodatek
    jak za rok, poltora skonczysz to zapytaj ponownie

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

@Nimal, sorki ale baldury są krótkie *
    w tej dyscyplinie to niekwestionowanymi liderami są morrowind z dodatkami i jego poprzednicy
    a co mogę polecić z rpg?, niezobowiązujace diablowate rpg to Sacred, Divine divinity, ( beyond jest kiepskie), Ghotic, Revenant
    "głównonurtowe" rpg to Wrota Baldura 1 i 2 z dodatkami, Icewind Dale 1 i 2 z dodatkami , NWN (obowiązkowy ostatni dodatek bo jest boski ), Planescape, DeusEx1, Fallout 1 i 2 + taktyczny bo tez fajny , Morrowind z dodatkami, Świątynia pierwotnegoi zła

* krótkie to znaczy grania tylko na okolicę miesiąca w postawek
    |||^ Lenistwo jest drogą do świętości ^|||
    |||||^^^ a bluźnierstwo do raju ^^^|||||
    |LTR48246k|DVR111|IHAS322|MSI R6950TF3|
    ||A890FX|P2|T260|ADATA 8G|A2|FSP 650||

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

cana - wlasnie mala prosba
    intensywnie poszukuje kopii sagi icewind dale (1, 2, dodatki)
    masz moze?

Domyślnie

Kochany Mistrz krzysztof w każdą z tych gier grał oprócz Baldura i divine. A morrowinda właśnie ściąga.

A ja tam wole MMORPG. Coś z tego możecie polecić Tylko żeby nieoficjalne servery niebyły tak skopane jak do WoW'a. Na oryginalnych Jest bosko, ale na nieoficjalnych o wiele gorzej.

Edit:
    Ja mam Icewind Dale II.
    Ostatnio edytowane przez GacekSSJ4 ; 21-12-09 o 15:08

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

niechaj Kochany Mistrz krzysztof miast ssać poszuka wydania cdprojektu (sam morek kosztuje teraz ponizej 20zł i IMO duzym grzechem i nietaktem jest sciąganie go zamiast kupienia za te pieniądze bo gra jest tego warta) np w www.wirtus.pl

@Nimal, mam i 1kę z HoW i 2kę a last time widziałem 1dynkę icka z secem andersena za niecałe 8 złotych a icka2 za 10 złotych w podanym wyżej sklepie

BTW za te rpgi cdprojekt zyskał we mnie fana (za pomysł upGRAde też zresztą)

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

co prawda nie w podanych przez Ciebie cenach, ale to i tak cud - jest to wogule a kilka razy patrzylem w roznych skelpach (typu empik, mm...) i nie bylo
    no to teraz mam zgryza...
    dzieki za namiary na sklep - jak nie znajde to wiem gdzie jest

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

@Nimal, a własnie że w _tych_ cenach
    zrób zakupy za minimum 30 złociszy i zrobią się takie jak napisałem (wiem bo właśnie czekam na nastepną kopie icka2 (pierwszego pożyczyłem i nie wrócił) a kupiłem w tej cenie go jako dodatek do paru innych zakupów w tym sklepie) a za tyle to nie kalkuluje sie tego palić bo kopia nie ma przydatnego poradnika i ładnego opakowania
    jak by co to emalie znasz

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

fakt jak wlozylem do koszyka obie czesci IWD to zaproponowal mi kupno ich dalej taniej ale skelp wart uwagi - dzieki za namiar, moze sie zdecyduje

Domyślnie

dobra a z takich świerzutkich RPG to co macie ?

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

z takich swierzutkich to mamy smaka na ES4 Oblivion
    a serio to tak niezobowiązujaco czekam na Dungeon Siege II które moze mi osłodzi czas oczekiwania na ES4 i nadal mam nadzieję że wreszcie wyjdzie Fallout3

@Nimal, do zestawu dodają teraz Hopkins FBI

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

dungeon siege - to bylo cos od kompa nie wstawalem az przelazlem calosc gra prosta jak drut, zero wielowatkowosci, pieniedzy mialem tyle ze nie moglem ich nosic (gra nie przewidziala takiej fortuny - zostawialem za soba kupki zlota ) ale wciagala...

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

wiesz mam pewne zaszłosci i zaległosci nie tylko towarzyskie za powodu grania w morrowinda z dodatkami (na samego morka to mi z zyciorysu wyrwało z pół roku a wyspe znałem jak własną kieszeń ) i w mniejszym stopniu NWN (jedna osoba do dziś mi pewnie tego zaślepienia tamrielowego nie wybaczyła, ale to na szczeście? już nie jest mój problem ) i jakoś tak w ds1 nie grałem choć nie jestem wielkim fanem diablowatych więc i może nie mam czego żałować, ale może ds2 będzie wart kasy i czasu nie tak jak beyond divinity który jest cienki jak kloaka węża i okraszony denerwującymi bugami uniemozliwiającymi normalną grę .

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

chyab kazdy z nas musial opuscic jakas tytul by przejsc inny w DS1 gralem pracujac w pewnej sieci komorkowej jako konsultant biznesowy ale jazda - np 36h przed kompem, samochod i do klinetow... szkolenia... klienci... i do kompa nie wiem jak to przezylem
    z rpg z bugami to wspominam Dispel - mial kilka krytycznych (chyba 3) uniemozliwiajacych zakonczenie gry - grales do bledu i czekales na patcha chyba nie znam drugiej osoby oprocz mnie ktora by przeszla to w calosci, za to ja przelazlem z 10 razy - pod koniec mialem taka wprawde ze dawalem rade w kilka godzin (a ponoc rozrywka miala starczac na miesiace...) a wroga ostatecznego (btw: byl nim papiez...) trzepnolem jednym strzalem... ale to juz bylo przegiecie - i to bez zadnych chetow itp

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

spoko, pamietam jak walczyme z opronym softem w wypadku heroes4 (skonczyłem co było na płycie zanim pojawił się patch) czy też w dx1 (w którym problemy wystepowały _tylko_ w pierwszym akcie ale na tyle ich było że na jakieś 80 save zrobionych w grze jakieś (gra liczyła save) około 50-60 przypadło na niego )
    BTW z polecającego rpg topica zrobił się wspominkowy

BTW2 a ultimy, zdrada w krondorze? to były czasy

Domyślnie

Jak wspomnikowy to wspomnikowy. Nic niezastąpi nieprzespanych nocy przed Diablo II.

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

Diablo II - tak trzy razy przeszedlem, 3x barbarzynca z wielkim toporem
    Cana - dx czyli DeusEx? mial bledy? albo mialem pozniejsza, poprawiona wersje (ang, na pewne nie patchowel, nie mialem jeszcze wtedy netu w domu) albo... nie zauwazylem bledow jedna z najlepszych gier wszechczasow imho

Domyślnie

Deu(sEX) to nie dla mnie, grałem owszem ale calego nieprzeszedłem, a diablo każdą postacia przeszedlem. Co prawda nie na 99lvl bo najlepsza miała 59lvl ale zawsze 7 razy (może jeszcze raz przejde ale to dopiero za 2 miechy bo właśnie mi pre-paid przyszedł do World of Warcraft )

Łaskobójca Avatar cana

Domyślnie

jak diablo to tylko panienkami 1 to łuczniczka, a dwójka to amazonka i zabójczyni (ah te pazurki i zestawy) a co do dx1 to niestety u mnie w pierwszym akcie zachowywała się karygodnie (póżniej pomógł patch dla grafik nvidia bo to przeciez gra na silniku unreala), lecz nie przeszkodziło mo to w zabawie na najwyższym poziomie trudności ( alles niżej to tylko trening a nie gra)

Porucznik Avatar nimal

Domyślnie

a kumkacie taka pozycje jak Rezerwowe Psy? polska giera o wysokiej dawce humoru ktory nie kazdemu odpowiada (zero swietosci) oparta na jagger alliance, pulp fiction, filmach pasikowskiego i stuacji politycznej lat 90tych w polsce
    pierwsza edycja byla sprzedawana w skrzynkach po amonicji (tzn stylizowanych oczywiscie), ja sie zalapalem na dodruk w serii extra gra czy jakos tak... wtdey pierwszy raz zobaczylem ludzka glupote - to byly czasy jak czytsa plyta kosztowala ponad 3pln, gra jest na dwoch nosnikach, orginal kosztowal 10pln (z dodruku sprzedawany w arsenalach) a wiara ssala to tygodniami (nie bylo jeszcze tak szybkich laczy pare lat temu jak teraz sa w domach)...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)